SCR playlist na Spotify
2 min. čítania

Prídem do práce, položím kľúče na stôl, odsúvam stoličku, uchopím prázdny pohár zo stola a kráčam si spraviť moju prvú rannú kávu. S jej vôňou a myšlienkami nad novým zadaním sa vraciam a sadám za pracovný stôl. S návalom nových nápadov pre ďalšie zadanie navedie môj pohľad na slúchadlá, ktoré ležia vedľa mňa na stole.

Klikám: Facebook, Twitter, Awwwards, Siteinspire, Mailbox, Spotify, Photoshop…

Ranný stereotyp scrollovania webov preruší práve ten moment, keď zapínam Spotify a začínam pracovať.

Služba roka

Spotify je švédska streamovacia hudobná aplikácia dostupná skoro pre všetky mobilné zariadenia. Táto služba funguje aj ako webová aplikácia v prehliadači, alebo aj ako softvér pre desktop. Umožňuje  počúvať za mesačný poplatok ľubovoľnú hudbu z výberu viac ako 20 miliónov skladieb. V ponuke je samozrejme aj bezplatná verzia, v rámci ktorej si môžete vypočuť korporátny hlas spomínajúci na hudobné divy ako Miley Cyrus alebo neustále čerstvý digster playlist.
Spotify ľahkým spôsobom umožní vyhľadávať skladbu, umelca alebo album. Prípadne sa dá spustiť rádio, ktoré na základe tvojej obľúbenej vybranej skladby podľa algoritmov vyberá ďalšie, ktoré sa žánrovo podobajú. Toto je jeden z mnohých spôsobov ako spoznať novú hudbu.

Playlist

Každý predsa vie, že nielen nové miesta, ale aj nová hudba dokáže človeka nakopnúť k produktivite a iným pohľadom. A ak už máš svoje playlisty obpočúvané a ani hlboké rádiové diskusie nepomáhajú mám pre teba riešenie. Veľmi žiadané a už skoro nedostupné. Nože, opýtaj sa aj ty svojho dílera, či vie vyriešiť takú veľkú dávku inšpirácie, kreativity a produktivity, ktorá ťa nakopne. Ja ti ponúkam momentálne 37 pesničiek vo viac ako 3 hodinách. A to je teda niečo!

Vytvoril som scr_studios playlist zložený z pesničiek, ktoré počúvam pri práci. Môžeš teda počúvať tú istú hudbu, ktorá mi hrá počas pracovného nasadenia. Stačí si len nasadiť slúchadlá a zapnúť playlist. Výsledok namiesto sľubov sa dostaví po pár klikoch na vašich screenoch a večer v objatí tvojej frajerky 🙂

Nadupaný, našlapaný, hlučný, melancholický…Však počúvaj ho, aký je!

Zostaň naladený, playlist sa updatuje…

Tomáš Pinka

Tomáš Pinka

Graphic Designer - Pinky, mustachelikethis, resuman, frisbee freestyler, pohoďák, hudobný preborník & interný Spotify Dj 🙂

More Posts

Zdieľať článok
  • Peter Bolek Bolebruch

    Ako si mam playlist otvorit v Appke na Macu?

  • Idem si to vypocut. dufam ze je to dobre namixovane

  • Peelie

    Dnes už Spotify ponúka 39 miliónov skladieb.